Aktualne oferty pracy

Partnerzy

Zaufali nam

zre katowice

Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. to prężnie działająca i rozwijająca się firma o uznanej, stabilnej pozycji na rynku energetycznym, sprawnie zarządzana przez doświadczoną i profesjonalną kadrę menedżerską, zatrudniającą wysoko kwalifikowanych pracowników: inżynierów, techników, ekonomistów oraz fachową siłę roboczą.

ENERGOTECHNIKA-ENERGOROZRUCH S.A.

Firma świadczy usługi w zakresie realizacji zadań inwestycyjnych, modernizacyjnych i eksploatacyjnych na obiektach energetyki zawodowej i przemysłowej oraz gospodarki komunalnej. Posiada sprawdzone programy i procedury rozruchu modernizowanych i nowo budowanych bloków energetycznych, w tym z kotłami fliudalnymi.

W skład grupy Rapid wchodzą:

świat bhp

Jesteśmy młodą firmą na rynku artykułów BHP oraz ubrań medycznych oferującą najwyższą jakość pełnionych usług w zakresie handlu detalicznego i hurtowego najlepszymi, starannie przez nas wybranymi i certyfikowanymi produktami ochrony osobistej.

led factory

Posiadamy zaufany i doświadczony zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Nasi partnerzy wyróżniają się wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem. Ich bogata oferta produktów, wyjątkowy standard obsługi oraz jakość dostarczonych rozwiązań pozwala budować kompleksową usługę. Dzięki temu najbardziej skomplikowana wizja staje się rzeczywistością!

sparrow

F. H. U. SPARROW powstała z połączenia dwóch firm, które przez wiele lat tworzyły i wznosiły obiekty użyteczności publicznej, przemysłowe, jak również indywidualne projekty klientów.

techmont

Oferujemy: specjalistyczne prace monterskie i spawalnicze, wspomaganie realizacji projektów, rekrutacja, zatrudnienie, szkolenie pracowników i brygad pracowniczych.