Aktualne oferty pracy

Oferty pracy

oferty pracy
Zbrojarz / Cieśla / Murarz
30 listopada 2017

Poszukujemy pracowników na stanowisko ZBROJARZ / CIEŚLA / MURARZ do prac budowlanych przy inwestycjach przemysłowych

Więcej..
oferty pracy
Malarz / Lakiernik
30 listopada 2017

Poszukujemy pracowników na stanowisko malarz / lakiernik do pracy na hali produkcyjnej w Jaworznie. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za malowanie konstrukcji stalowych.

Więcej..
oferty pracy
Monter / Ślusarz
30 listopada 2017

Poszukujemy monterów do pracy na terenie całej Polski. Prace montersko – ślusarskie w przemyśle energetycznym związane z remontami, modernizacjami, montażami kotłów, aparatów, rurociągów lub konstrukcji stalowych i innych urządzeń.

Więcej..
oferty pracy
Operator Defektoskopu/ kontroler jakości
30 listopada 2017

Zakres obowiązków: zapoznanie się ze zleceniem wykonania badania, zastosowanie właściwej procedury badawczej, odpowiednia technika badania, prawidłowa obsługa defektoskopów, właściwa interpretacja wskazań, zakwalifikowanie wykrytych niezgodności zgodnie z kryteriami akceptacji, sporządzenie raportu z badań.

Więcej..
spawacz 135 mag
Spawacz 135 MAG
21 lipca 2017

Poszukujemy spawaczy metodą MAG 135 (spoiny pachwinowe i czołowe, blachy i rury). Miejsce pracy Jaworzno, na okres około 2 lat z możliwością przedłużenia. Praca po przejściu prób spawalniczych. Próbka: pozycja ściana i pozycja pion.

Więcej..
monter z suwnicą
Monter z suwnicą
20 lipca 2017

Zatrudnimy montera z uprawnieniami na suwnicę i/lub wózek. Do obowiązków pracownika będzie należało: przewożenie palet (różne wielkości) stal, podwozia tramwajowe, blachy, profile, itd. Praca na hali produkcyjnej.

Więcej..